Kampanya! Tüm Banka Kredi Kartlarına Vade Farksız 6 Taksit!

Özellikleri


DİJİTAL KİLİT

IOS veya Android telefonunuza indireceğiniz Teknotakip aplikasyonundan bir tuşa basarak motorunuzu, anahtarı olsa bile çalıştıramaz hale getirebilir.Tekrar bir tuşa basarak motor kilidini kaldırabilirsiniz.

 


HIRSIZLIK ALARMI

Motosikletinizin anahtarını kontak anahtarından çıkardıktan 1 dakika sonra Teknotakip cihazı  otomatik olarak alarm moduna geçer.(Herhangibir açma veya kapatma tuşuna basmaya gerek kalmadan.) 

Motosikletiniz 1dakika sonra bulunduğu yeri sabit güvenli yer kabul eder ve  çalıştırılmadan  10 metre sağa,sola hareket ettirilirse çalındığını düşünerek alarm üretir.

 TAKİP 

Google ve Yandex haritaları üzerinde trafik yoğunluğunu gösteren Global dünya haritası.Yurtdışında bile herhangibir ücret ödemeden motosikletinizi tam ve gerçek zamanlı izleyebilirsiniz.Sistem: 6 sn. bir sinyal göndererek Glonas uyduları(Rus uyduları) bağlantısı sayesinde 4mt yanılma ile motosikletinizin konumunu belirler.3 ay boyunca geriye dönük gezmiş olduğunuz rotaları sistem hafızasında tutar.Özel yazılım sayesinde motosikletinizin yapmış olduğu km. izleyebilir.Trafik sigortası bitiş tarihi,motosikletin bakım zamanı gibi bilgileri sisteme girerek günü yaklaştığında sizlere uyarıda bulunur.

 


AKÜ DOSTU

Teknotakip cihazı park halinde veya konum gönderme ihtiyacı duymadığı anda standby konumuna geçerek kendini kapar.Bu sayede enerji ihtiyacı duymaz ve akünüzü bitirmez.Hareket halinde kinetik enerji kullanarak kendini şarj eder.Aplikasyondan Teknotakip cihazın pil seviyesini görebilirsiniz.