Kampanya! Tüm Banka Kredi Kartlarına Vade Farksız 6 Taksit!

İzleme

İzleme

'İzleme' moduna geçmenin birkaç yolu vardır. Bir tanesi (Harita modundan geçiş) önceki bölümde açıklanmıştır. Diğer yol ise çalışma listesinden ('Birimler' modu) ilerlemektir. Bunu yapmak için, iş listesindeki gerekli birimin satırına dokunun.

'İzleme' modu, her iki birimin harita üzerindeki konumunu ve bir üniteden alınan parametreleri izleyebilmenizi sağlar. Ünitenin bulunduğu yer adres olarak (varsayılan olarak) veya ünitelerin varolduğu yer olarak gösterilebilir (Teknotakip Mobil Aplikasyon  ayarlarının 'Diğer' bölümünde adres olarak 'adres olarak geofences' gösterilebilir)

Geçmiş

Ünitenin olaylarını 'Geçmiş' sekmesinden görebilirsiniz. Tüm olaylar burada kronolojik olarak sunulmaktadır.

Olay türleri ve verilen bilgiler:


Seyahat Halinde Olayın başlangıç ​​zamanı, süresi, kapalı mesafe, ünitenin ortalama hızı 


Park Halinde Etkinliğin başlangıç ​​saati, süresi, konum adresi

 

Bilgi

'Bilgi' sekmesi, konum adresi, ekli sürücüler (telefon numaraları ile) ve  özel alan değerleri, sensörler, sayaçlar ve parametreler gibi genişletilmiş birimin bilgilerini görüntüler.

Yer Belirleyici

Uygulama, bir yer belirleyici işlevselliği desteklemektedir. Konumlayıcı, bağlantılar oluşturmak ve mevcut birimlerin konumunu paylaşmak için kullanılır. Konumlayıcı, iş listesinden ('Üniteler' modu) veya 'İzleme' modundan kullanılabilir. Bir bağlantı oluşturmak için ilgili birimin satırındaki sol hızlı arama kullanın ve 'Hedef'e dokunun. Görünen menüde, yer imi aracının bağlantı geçerlilik süresini seçin (1 saat ila haftaya). Ardından, gerekli bir eylem seçin: Akıllı telefonunuzdaki herhangi bir uygulama tarafından bir konum linki gönderin, kopyalayın, bir tarayıcıda açın. Görüntüleme, verilen linke tıklanarak erişilebilen yer belirleyici haritasında gerçekleştirilir.