Kampanya! Tüm Banka Kredi Kartlarına Vade Farksız 9 Taksit!

Blog

13.05.2017 Büyük Eğlence Başlıyor

  Yarın 3 adet Teknotakip hediye ediyoruz...şifreleri takip edin, AEA'yı bulun, Teknotakip'leri kapın. A post shared by Altın Elbiseli Adam (@altinelbiseliadam) on May 12, 2017 at 3:54am PDT

Göster

Mobil Aplikasyonlarımız Güncellendi

Merhaba, IOS ve Android aplikasyonlarımızı güncelledik ve sizlere kullanabileceğiniz yeni bir alarm sesi ekledik. Bu alarm sesinin ismi Siren. Güncellemeler esnasında, mobil aplikasyonların alarm bildirim servislerinde (push notification services) güncellemeler yapılması sonucu yaşanan aksaklıklardan dolayı özür dileriz.

Göster

Teknotakip Tanıtım filmi için Altınelbiseliadam Çekim setindeyiz...

Altınelbiseliadam Teknotakip kullanımı ve özellikleri hakkında herşeyi anlattı. Tanıtım filmi çok yakında sizlerle olacak.

Göster

23-26 Şubat Motobike İstanbul Fuarındayız

23 - 26 Şubat İstanbul fuar merkezinde Motobike İstanbuldayız. Stand Numarası D06, Fuar alanına girer girmez hemen sağ tarafınızdayız.

Göster

Teknotakip IOS Aplikasyonu Yenilendi

Teknotakip IOS Aplikasyonunu yeniledik. Yeni bildirim sesleri mevcut..Alarmlar için değişik melodiler atayabilirsiniz. Aplikasyonda önceki versiyonlara göre daha detaylı adres bilgileri veriyoruz.

Göster

N11 mağazamız açıldı

Malum n11 platformunu seven çok. Bizde n11.com da olmak istedik. Mağazamızı açtık bekleriz. Fiyatlar aynı...Hızlı teslimat, ücretsiz kargo....

Göster

Teknotakip Android Aplikasyonu Yenilendi

Teknotakip Android Aplikasyonunu yeniledik. Yeni bildirim sesleri mevcut..Alarmlar için değişik melodiler atayabilirsiniz. Aplikasyonda önceki versiyonlara göre daha detaylı adres bilgileri veriyoruz.    

Göster